Jdi na obsah Jdi na menu
 


A zase voda!

9. 9. 2014

 

Než se začněte léčit čímkoli jiným, zkuste VODU ! http://www.osud.cz/nez-se-zacnete-lecit-cimkoli-jinym-zkuste-vodu
Díky tomuto postupu si nejen vyléčíte nejrůznější choroby a vyhnete se jiným (srdeční příhody, mrtvice, dokonce i malárie), ale také si zajistíte krásnou, čistou pleť. Navíc získáte více energie a radosti ze života, budete i lépe spát. Váš metabolismus se vrátí k normálu, budete mít větší chuť k jídlu. Pokud budete jíst tak jako dosud, čeká vás postupné hubnutí, a to bez námahy a intenzivnějšího cvičení. Zároveň s tím vzroste vaše sexuální energie.
Vypijte každé ráno 1,5 l (5-6 sklenic) vody a ušetřete si braní léků a placení poplatků u lékaře. Neuvěříte, dokud si to skutečně nezkusíte! Na tuto terapii pozitivně zareagovaly - nebo jí rovnou byly vyléčeny - následující choroby a poruchy:
kašel, astma, zánět průdušek, tuberkulóza, ledvinové kameny, onemocnění močového a pohlavního ústrojí, překyselení organismu, úplavice, gastroenteritida, rakovina dělohy, zácpa, diabetes, nepravidelná menstruace, rakovina prsu, zánět hrtanu, bolesti hlavy, leukémie, artritida, vysoký krevní tlak.
Postup:
Ihned poté, co ráno vstanete z postele, vypijte 1,5 litrů vody, tedy 5-6 sklenic. Voda by měla být uchovávána při pokojové teplotě. Nejsnazší metodou je naplnit vodou láhev o objemu 1,5 l a postavit si ji večer k posteli.
Hodinu před a po pití vody byste neměli konzumovat žádné jiné nápoje ani pokrmy. Zpočátku může být těžké vypít tolik vody najednou, ale postupně si zvyknete. Začínejte tedy dvěma sklenicemi vody a další sklenice pijte s odstupem 5 minut, dokud nebude láhev prázdná.
Osobám trpícím artritidou nebo revmatismem se doporučuje provozovat tuto terapii po dobu jednoho týdne třikrát denně, vždy 1 hodinu před hlavními jídly. V následujících týdnech by se mělo pití vody opakovat vždy 2x denně - dokud choroba nezmizí.
Takováto konzumace obyčejné pitné vody čistí lidské tělo. Naše tělo obsahuje 70% vody. Voda, která je obsažena v krvi a jiných tělních tekutinách, by měla být čistá a mít správnou hustotu. Pokud necháme krev zhoustnout, musí naše srdce pracovat usilovněji, aby probíhala efektivní filtrace odpadů a toxinů a samozřejmě také distribuce kyslíku a jiných látek po celém těle. Terapie vodou zajišťuje správnou hustotu krve, hlavního nástroje k léčbě nemocí, a pročišťuje celý náš organismus hned na počátku dne.
Jednoduše řečeno, léčba vodou je jako vnitřní koupel. Na vnější koupel také potřebujeme přinejmenším kbelík vody - ve třech šálcích se nevykoupeme. Podobné je to s koupelí vnitřní: 2-3 sklenice nám příliš nepomohou. Ke správnému očištění organismu zevnitř je zapotřebí celých 1,5 litru. Lidské tělo je skvělý Boží výtvor.  Je v něm zabudovaná jedna každá věc, na kterou pomyslíte. Bůh do našeho těla umístil i lékaře - tedy to, co je označováno jako mechanismus hojení. I lékařská věda je toho názoru, že choroby má na svědomí přítomnost toxinů v našem těle. Můžeme je nazývat „vnitřní špínou“. A stejně jako vodou čistíme špínu v bytě, pereme v ní prádlo a umýváme jí své tělo zvnějšku, tak nám voda pomůže i při čištění zvnitřku. Takže pravidelným ranním pitím 1,5 l vody odstraňujeme mechanismu hojení špínu a překážky z cesty, aby mohl dělat svoji práci.
Díky tomuto postupu si nejen vyléčíte nejrůznější choroby a vyhnete se jiným (srdeční příhody, mrtvice, dokonce i malárie), ale také si zajistíte krásnou, čistou pleť. Navíc získáte více energie a radosti ze života, budete i lépe spát. Váš metabolismus se vrátí k normálu, budete mít větší chuť k jídlu. Pokud budete jíst tak jako dosud, čeká vás postupné hubnutí, a to bez námahy a intenzivnějšího cvičení. Zároveň s tím vzroste vaše sexuální energie. V tomto ohledu klidně můžete omládnout o 15 let! Takže jestli je vám 60, budete se cítit na 45. Léčbu vodou by šlo označit jako „přírodní Viagru pro tělo, mysl a duši“.
Za uplynulý rok jsem se setkal s mnoha lidmi, kteří praktikují léčbu vodou. Je skutečně fascinující, že všichni sdíleli ty samé zkušenosti: vyléčili se z nejrůznějších neduhů během velmi krátké doby a jejich zdraví je nadále velmi dobré. Jeden chlapík provozuje terapii vodou už 10 let. Když jsem se ho zeptal na přínosy, řekl mi, že od té doby, co před 10 lety začal s pitím vody, nebyl ani jeden den nemocný, ani jednou nemusel k doktorovi a nepotřeboval brát žádné léky.
Moji matku posledních 46 let trápily každodenní chronické bolesti hlavy. Vyzkoušela všechny možné léky a typy léčby, ale nic jí doopravdy nepomohlo. Před 7 měsíci ale začala s terapií vodou a za měsíc byla bolest hlavy pryč.
V této moderní době se lidská povaha změnila tak negativním způsobem, že máme sklony zavrhovat léčebné prostředky, které nám nadělila sama Matka příroda - metody, které jsou levné a účinné; léky, které si mohou dovolit bohatí i chudí. Raději důvěřujeme medikamentům, jež vyrobil člověk: jedovatým „léčivům“, na které chudí nemají peníze - zato ale jak bohatí, tak chudí trpí jejich vedlejšími účinky, jež jsou často horší než choroba sama. Konečný výsledek je vždy stejný, protože farmaceutika řeší pouze symptomy, a nikoli příčinu. Pak se stává to, že jedna nemoc následuje druhou.
Život je tu proto, abychom ho žili - a to tak, že ve zdraví!
Když je člověk zdravý, je šťastný!
Díky léčbě vodou se vydáte na nepřetržitou cestu zdraví a štěstí!
Vyzkoušejte ji a staňte se živoucími důkazy účinnosti této terapie. Neváhejte tyto informace rozšiřovat. Bude to báječný dar pro vás samotné i pro lidstvo!