Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jíst ovoce

4. 10. 2013

Kdy jíst a nejíst ovoce

Lidé si myslí, že jíst ovoce znamená ho koupit, umýt a jen tak ho sníst, tehdy, když přijde chuť. Není to ale tak jednoduché, jak si myslíte.

Je ale důležité vědět, kdy a jak ho jíst.
Správný způsob - rozhodně ho jíst před jídlem a ne po nebo s jídlem !!!
Ovoce by se mělo jíst pouze na prázdný žaludek.

Jen tak to bude v pořádku, jen tak bude hrát hlavní roli při detoxikaci, dodávat velkou dávku energie na různé životní aktivity, také na hubnutí a jiné.
Ovoce je velmi důležité jídlo.

 Řekněme, že sníte krajíc chleba a k tomu kousek ovoce. Ovoce je připraveno jít rovnou přes žaludek do střeva, ale - je mu v tom zabráněno, protože všechno jídlo v žaludku zkvasí a mění se na kyseliny. Ve chvíli, kdy přijde ovoce do kontaktu s jídlem a trávicími šťávami, celá masa jídla se začne brzy kazit.

Takže prosím, jezte ovoce jen na prázdný žaludek, nejlépe 20-30 minut před jídlem !

 

Slyšeli jste lidi si stěžovat:  vždy když sním meloun, tak si říhám, když sním durian, žaludek se mi nafoukne, když sním banán, musím utíkat na WC, atd.

Nic z toho se nestane, když sníte ovoce na prázdný žaludek.

Ovoce když se smísí s jiným jídlem, produkuje plyny, kyseliny, a proto se váš žaludek nafoukne.

Šedivění vlasů, plešatění, výbuchy nervozity, tmavé kruhy pod očima atd., nic z toho se nestane, když jíte ovoce na prázdný žaludek a nejlépe dopoledne.

 

Pokud jste si osvojili správné jezení ovoce, znáte tajemství krásy,dlouhověkosti, zdraví, energie, štěstí a normální váhy.

 

Když chcete pít džus, tedy jen čerstvý, ne kupovaný. Nepijte ani ohřívaný džus, nejezte upečené ovoce, protože vůbec nedostanete živiny. Dostanete jen ovocnou chuť. Pečení ničí všechny vitamíny.
Ale jíst celé ovoce je lepší než pít džus z něj. Pokud máte pít džus, pijte ho pomalu po doušcích, protože ho musíte nechat smíchat se slinami, než ho spolknete.

 

Občas můžete jít na 3-denní rychlou očistu těla ovocem : jezte pouze ovoce a pijte čerstvý džus během těchto 3 dní a budete překvapeni,  když vám vaši přátelé řeknou, jak zářivě vypadáte !


KIWI
Malé, ale mocné. Je dobrým zdrojem draslíku, magnezia, vitaminu E a vlákniny. Obsahuje dvakrát tolik vitamínu C než pomeranč.

JABLKO
Jablko denně vás udrží daleko od lékaře. Přestože jablko obsahuje málo vitamínu C, má antioxidanty a flavony, které podporují aktivitu vitaminu C, což pomáhá snížit riziko rakoviny infarktu a mrtvice.

 

JAHODY

Ochranné ovoce. Jahody mají nejvyšší celkovou sílu antioxidantů mezi ovocem a chrání tělo před onemocněním rakovinou a ucpáním cév volnými radikály.


POMERANČ
Nejsladší medicína. Jezením 2-4 pomerančů denně se chráníte před chřipkou, vysokým  cholesterolem, ledvinovými kameny a snižujete si riziko vzniku rakoviny.


VODNÍ MELOUN

 Nejchladnější hasič žízně. Skládá se z 92 % vody, která je zabalena ve vysoké dávce glutathionu, což pomáhá imunitnímu systému. Také obsahují lykopen proti rakovině. Obsahují také vitamín C a draslík.


GUAVA A PAPAYA
Nejvyšší cena za vitamín C. Jsou jednoznačnými vítězi v soutěži o obsah vitamínu C.

Guava je také bohatá na vlákninu, která pomáhá při prevenci zácpy.

Papaya je bohatá na karoten, ten pomáhá na oči.

 

Pití studené vody PO jídle = těžké nemoce a rakovina !

 

Nevěříte tomu ??
Pro ty, kteří rádi pijí studenou vodu: tento článek je pro Vás. Je dobré dát si šálek teplé vody nebo zeleného čaje po jídle. Studený nápoj ztužuje všechny tučné věci, které jste s jídlem snědli, zpomalí se trávení, v orgánech se tvoří tvrdé hlenovité útvary...
Nejlepší je pít po jídle horkou polévku, teplou vodu či teplý čaj.

 

Ještě poznámka o infarktu :

 

Procedura infarktu:

 

Měli byste vědět, že symptomem infarktu je bolest levého ramene,  ale i intenzivní bolest v čelistech. Někdy ani nemusí být bolesti v hrudníku.

Nauzea a intenzivní pocení jsou také příznaky infarktu

60 % lidí, kteří měli infarkt během spánku, se už neprobudili.
Bolest v čelisti vás může probudit ze zdravého spánku.

Takže buďte opatrní a mějte se na pozoru. Čím víc toho víme, tím větší šanci máme na přežití .

 

Jeden kardiolog řekl, že pokud každý, kdo čte tento email, ho přepošle dalším známým, může si být jist, že zachrání alespoň jeden život.
Proto posílám dále..........