Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ledinková voda

20. 5. 2012

 

                                                       Ledinková voda
 
 
          Jednoduchou úpravou vody získáme silný energetický zdroj, můžeme zamezit stálé únavě
a dokonce zvýšit svou potenci. Když někomu radím užívat „ ledinkovou“ vodu, často vzpomenu na jednu babičku, která se ke mně přišourala. Je faktem, že jsem ji pomohl i jinak, ale ona za mnou přiběhla za dva měsíce a byla ohromně nadšena právě ledinkovou vodou. Podruhé jsem ji nepoznal. Nebyla to už babička, ale dáma…. Vyprávěla, jak ji ledinková voda postavila na nohy, že prý je jí
68 let, a teď se cítí o 20 let mladší.  
          Příprava ledinkové vody je jednoduchá, ale vše geniální je v podstatě jednoduché:
 
  1. Necháme v mrazáku zmrazit asi litr vody v nádobě, která se neroztrhne. Pak ji necháme rozmrazit při pokojové teplotě. Zmrzlá a roztátá voda obsahuje takové útvary (ledinky), které se nalepí na buňky a regenerují je (samozřejmě, když tu vodu pijeme).
  2. Voda se nesmí ohřát více než na 38 stupňů, jinak ledinkové útvary zmizí. Než voda v nádobě promrzne, trvá to nějakou dobu, proto necháme současně jednu vodu mrazit a druhou tající přes den popíjíme.
 
         Snad každý z nás si všiml, že když dáme do nějakého nápoje led, že nás to osvěží. Není to tím, že je nápoj chladný, ale právě ledinkami. Ledinky najdeme také ve zmrzlině, která nás zpočátku osvěží, ale tuk, který zmrzlina obsahuje, za nějaký čas naopak zvýší tělesnou teplotu a dochází
k útlumu.
          V ledinkové vodě, kterou necháme nejdřív roztát, můžeme louhovat slupky z jablek, ale i jiné ovoce. Když sníme celé jablko, to se dostane do trávení a působí jinak. Slupky z jablek louhované 10 hodin ve vodě působí povzbudivě na intelektuální sféru člověka a hlavně posílí srdce. Čím kyselejší jablko, tím lépe. Můžeme využít i pláničky, které jinak nikdo nechce. Vylouhované slupky jsou bezcenné, ty vyhodíme. Nejúčinnější je popíjet tuto vodu po troškách celý den.
          Ledinky objevil a pojmenoval jakýsi ornitolog, který zjistil, že ptáci, kteří pijí roztátou vodu
z ledu, jsou proti stejnému druhu z teplejších krajin (kde tato možnost není) čilejší, zdravější, rychleji jim rostou mláďata a dožívají se 3 x delšího věku!
 
 
Z knihy Jana Spěváčka „Rozmluva s duchovním mistrem 1. - Cesta magie